Regálové systémy jsou velice specifickým sortimentem, který rozhodně nedokáže stoprocentně docenit každá společnost. Ty společnosti, které ale dokáží docenit opravdu kvalitní regálové systémy, jsou naopak na jejich používání doslova závislí.

Typickým příkladem společnosti, která by se bez kvalitních regálových systémů nedokázala v žádném případě obejít, jsou přímo různé druhy skladů. Sklady totiž mají potřebu udržovat v prostoru velké množství různých výrobků a produktů. A my vám přinášíme čtyři důvody, proč uvažovat rovnou o systému na míru.

Dokonalé využití vašeho prostoru

Díky tomu, že jsou stavby i regály již nějakou dobu kvalitně normalizované je možné, že se vám podaří najít dokonalé rozměry tak, abyste uměli využívat váš prostor na sto procent. Stále jde ale spíše o štěstí, na které se nedá spoléhat. Zcela naopak vám regálový systém na míru dokáže nabídnout takové využití prostoru, jako již žádný jiný.

Kombinace několika typů regálů

Běžně pokud budete potřebovat spojit několik druhů regálů, tak je budete muset kupovat jeden po druhém a doufat, že se do prostoru vejdou. Jenže v případě unikátně stavěného regálového řešení si můžete říct přesně kolik ploch, jakou nosnost a kolik míst budete potřebovat u celé řady systémů. Ať už tak budete potřebovat běžné policové regály, nebo naopak specifičtější tipy, tak kombinovat můžete vše, co potřebujete.

Přizpůsobení nosnosti i přístupu

Mnohé regály mohou být problematicky umístěné v prostoru proto, že budete potřebovat technikou přistupovat ze specifického úhlu. Proto je tak dobrou možností myslet na to v moment, kdy navrhujete systém na míru. Díky tomu tak můžete mít jistotu, že se vždy dostanete ke každému kusu zboží okamžitě a bez potíží.

Možnost budoucího rozvoje

Hlavně pro dynamicky se rozvíjející společnosti, nebo firmy co mohou měnit spoji specializaci, přináší regálové systémy na klíč tu výhodu, že se dají měnit. Všechny regály jsou koncipovány jako přesně tvořená skládačka. Díky tomu tak je možné jejich části upravit, nebo popřípadě vymanit tak, jak je potřeba.