Máte staré auto, které vás pouze rozčiluje? Stejný problém trápí mnoho lidí, ale ne každý se ho rozhodne řešit. Najdou se i tací, kteří nevědí, jak proces likvidace vozidel funguje a jak správně postupovat. Je potřeba se obrátit na firmu, která se likvidací vozů zabývá. Ne každá firma nabízí výhodné podmínky a tak se většina lidí obrací na poskytovatele, u kterých je čeká mnoho papírování, čekání a mnohdy za vůz ani nedostanou zaplaceno.

ZAHOTOVE.CZ nabízí nejvýhodnější podmínky

Likvidace vozu je v podstatě výkup aut na náhradní díly. Náhradní díly se použijí znovu a železo z vozu se recykluje. Každý vůz má nějakou cenu a je vhodné se obrátit na takového poskytovatele, který vám zajistí nejlepší podmínky. Už ho hledat nemusíte, v tuzemsku působí firma na ZAHOTOVE.CZ, která se rozhodla, že všem řidičům nabídne bezkonkurenční podmínky výkupu vozů. Ať už máte pojízdný vůz, nepojízdný autovrak, nákladní vůz nebo stavební stroj, firma ho od vás odkoupí a zlikviduje ho. Nejlepší na tom je, že ho nemusíte nikam dopravovat. Firma si pro něj sama přijede a to už do 24 po celé ČR. Odvoz je zcela zdarma.

Pokud firmu kontaktujete, sdělí vám na základě dodaných informací hrubou výkupní cenu za váš vůz. Pokud s ní budete souhlasit, do druhého dne si pro vůz přijede pracovník firmy. Vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Ta se orientuje podle několika faktorů, jde především stav vozu, použitelnost náhradních dílů a aktuální výkupní cenu železa. Následně se podepíše kupní smlouva, vy dostanete peníze v hotovosti na ruku a vůz bude odvezen. Papírování vyřídí firma za vás. Proč se obracet na lokální vrakoviště, kam musíte auto dopravit a kde budete na peníze čekat, když je vám k dispozici poskytovatel, se kterým se zbavíte vozu rychle a bez starostí. Pokud máte u domu nadbytečný vůz, neváhejte ZAHOTOVE.CZ kontaktovat třeba ještě dnes a získejte za váš vůz peníze do 24 hodin.