Pamatujete si, když jste si kupovali svůj vůz? Možná, že už je to dávno a z nablýskaného bouráku se stal už jen opotřebovaný plechový stroj, který vám jen přidělává starosti a stojí vás peníze. Mnoho lidí má vůz, který už je pro ně nepotřebný. Pokud se něco takového stane, je vhodné nechat vůz ekologicky zlikvidovat. Díky tomu se nepotřebného vozu zbavíte, odpadnou vám starosti a také uvolníte místo na parkovišti nebo na vašem pozemku. Jak se ekologická likvidace vozu provádí?

Najděte vhodného poskytovatele

Základem by mělo být vyhledání vhodného poskytovatele, který se ekologické likvidaci vozů věnuje. Pozor si dejte na překupníky, kteří vůz nezlikvidují, ale jen ho přeprodají dále. Něco takového vám může přidělat jen zbytečné problémy. Základem by měla být zkušená společnost, která je pro ekologickou likvidaci autovraků certifikovaná. Skvělou volbou je firma na SbohemAUTO.cz. Tento poskytovatel nabízí podmínky, které vám jen tak někdo nenabídne. Zatímco jiní poskytovatelé dnes už nabízí likvidaci jen zdarma, zde dostanete za svůj vůz vždy zaplaceno. Kolik za vůz dostanete? Abyste se to dozvěděli, můžete zavolat na bezplatnou infolinku společnosti nebo ji kontaktovat skrze formulář na webu.

Následně vám pracovníci firmy vypracují cenovou nabídku za váš vůz. Pokud s ní budete souhlasit, přijede pracovník firmy, který vám vůz odtáhne. Odtah je zcela zdarma a to odkudkoliv z ČR. Při odtahu každého vozidla vám bude automaticky vystaveno i Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které je společně s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Společnost je vám k dispozici nonstop, můžete ji kdykoliv kontaktovat a zbavit se vozu, který už nepotřebujete. Proč vybírat poskytovatele, kteří vám nenabídnou žádné výhody, když tu jsou firmy, které vám zajistí bezkonkurenční podmínky.