Ať chceme nebo ne, angličtina pomalu a jistě ovládá svět. Naučit se ji není těžké a ačkoli není nejrozšířenějším jazykem na světě, stala tím nejuniverzálnějším. Umět základy anglického jazyka patří již ke standardům a zmínka o cizích jazycích v pracovních nabídkách není dnes nic výjimečného.

Učte se z pohodlí domova

Digitální doba usnadňuje mnoho věcí, od nakupování, přes hledání informací, až po učení. Mnoho lidí, zejména těch starších a zaneprázdněných, nemá chuť se tlačit ve společných učebnách s ostatními studenty na večerních kurzech cizího jazyka. Jazykové kurzy online jsou ideální alternativou pro všechny, kdo se nechce nebo nemůže učit prezenčně.

Zlepšete svou pracovní pozici

Přidáním druhého (nebo třetího nebo čtvrtého) jazyka do vašeho životopisu získáte v dnešní globální ekonomice jedinečnou výhodu.

Stále více zaměstnavatelů hledá lidi, kteří mluví více jazyky. To platí zejména pro obory, jako je zákaznický servis, pohostinství, zdravotnictví, informační technologie a administrativní práce.

Mnohojazyční lidé mohou komunikovat s různými firmami ze zahraničí. To je cenná aktiva v sadě dovedností zaměstnance. Svou profesní hodnotu rozhodně zvýšíte, pokud můžete jednat s výrobci v jiné zemi nebo komunikovat se zákazníky, kteří nemluví vaším rodným jazykem.

Kurzy Praha online nabízejí možnosti výuky i různě specializovaných druhů angličtiny: obchodní, administrativní, medicínskou angličtinu jak pro lékaře, tak i zdravotní sestry, nebo angličtinu z oboru technologie či cestovního ruchu.

Jazykovekurzypraha.cz nabízejí individuální obline výuku všem, kteří se chtějí v cizině bez problémů domluvit, a současně nemají možnost nebo nechtějí docházet na prezenční výuku. Jazyk, zejména ten anglický, vám pomůže porozumět světu.