Objednejte si MMA triko a oblečte se stylově a sebevědomě. Vyberte si z designů OKTAGON MMA store a získejte nejen perfektní oblečení na tréninky, ale také možnost podpořit své oblíbené bojovníky. Ukažte, že jste součástí MMA komunity.

MMA triko? Výbava na tréninky i merch do hlediště

MMA triko představuje propojení mezi světem bojových sportů a každodenním životem. Jsou výrazem vášně a oddanosti pro bojová umění. Celá filozofie merche není jen o oblečení – je to projev identity, stylu a spojení s komunitou, která sdílí stejnou vášeň a respekt ke stejnému sportu.

Na stránce OKTAGON MMA store najdete nejen dámská sportovní trička a pánská sportovní trička, ale také merch trička pro každodenní nošení. Oblíbená jsou také dětská trička. Tím však celá nabídka zdaleka nekončí.

Stylově a pohodlně s kompletním merchem OKTAGON

MMA triko by samo o sobě na celý merch nevydalo. Pro něžné pohlaví jsou tu také sportovní topy a legíny, aby se ženy cítily dobře a žádaně v každém okamžiku v tělocvičně, během tréninků i při zápase. Mezi muži si získaly oblibu mikiny a bundy a kvalitní tepláky. To však není zdaleka vše.

Mezi doplňky najdete batohy a sportovní tašky, které se hodí při každé cestě do posilovny a tělocvičny a ve výsledku i na jednodenní cesty za relaxem. Nechybí ani ponožky nebo profesionální rukavice a bandáže.

Historie MMA. Kde se vzala láska k bojovým sportům?

Možná nejste ostřílený MMA zápasník nebo nadšený fanoušek, který si nenechá ujít jediný večer OKTAGON MMA (Mixed Martial Arts) a MMA znáte pouze okrajově. Řada našich zákazníků pochází z řad partnerek, které chtějí udělat radost dárkem od srdce nebo kamarádek, které sice do posilovny nechodí, ale na přátelích jim záleží. Jaká je tedy historie MMA a kde se vzal OKTAGON?

MMA vychází z různých kultur a bojových tradic po celém světě, avšak moderní koncept má kořeny ve 20. století. Zájem o různorodé bojové styly a soutěžení mezi různými bojovníky pochází z řady starých civilizací. Nicméně, první regulované a dokumentované soutěže v duchu současného MMA začaly ve Spojených státech ve 20. století. Legendární rodina Gracie sehrála v tomto vývoji zásadní roli, když popularizovala brazilské jiu-jitsu a ukázala jeho účinnost v soutěžích, jako byly turnaje UFC.

V roce 1993 se konal první turnaj Ultimate Fighting Championship (UFC), který spojil zástupce různých bojových stylů v soutěžích bez váhových limitů a rukavic. Tento turnaj poukázal na nutnost porozumět vícero bojovým stylům pro úspěch v aréně. Láska k bojovým sportům, spojená s historií a různými kulturami, se postupně proměnila v celosvětový fenomén.

Dívejte se, jak OKTAGON píše dějiny

V Česku vládne MMA scéně jednoznačně Česko-Slovenská organizace OKTAGON. Stala se nedílnou součástí dění v oblasti smíšených bojových umění. Svými událostmi, inovacemi a zápasy v kleci přináší OKTAGON novou éru bojových sportů. Kombinuje umění a tvrdou práci bojovníků, aby vytvořila nezapomenutelné zážitky pro své publikum.

Vyberte dárek na míru a udělejte radost

Obrazně i doslova. Sami víte nejlépe, který dárek vašim blízkým udělá radost. Na nás je, abychom se postarali, že se k vám dostane správná velikost, která padne jako ušitá na míru. U každého produktu na OKTAGON store najdete podrobnou tabulku velikostí, podle které hravě vyberete.