Před závěrečnými hodinami druhé světové války začali nacisté experimentovat s dalšími… nekonvenčními konstrukcemi letadel. A technologie, které by někteří považovali za nepřirozené. Se schopností letět jakýmkoli směrem v okamžiku, radarem neviditelným a schopností odpalovat řízené střely by tento nový létající talíř změnil vlnu války.

Otázkou zůstává, Postavili někdy nacisté UFO a co se stalo s projektem? Nevěřte tomu, že tato extra strašidelná halloweenská podívaná byla nalezena a vysvětlena! Je dobře zdokumentováno, že nacistické Německo provedlo výzkum pokročilé technologie pohonu. To samozřejmě zahrnovalo i raketovou technologii, přičemž nechvalně známá raketa V-2 byla předchůdcem mezikontinentálních balistických střel, které dnes máme. Podívejte se na video z Found And Explained pro více informací:

Tato raketová magie v rámci Třetí říše vysvětluje, proč byli nacističtí němečtí vědci po 2. světové válce sebráni jak Spojenými státy, tak Sovětským svazem pro své vlastní raketové projekty. Antigravitační výzkum začal ve Výmaru v Německu ve 20. letech 20. století. Plavidlo R-FZ-1 bylo prvním antigravitačním letounem, který měl také kruhový tvar. Plavidlo nezkonstruovala německá armáda nebo dokonce německá letecká společnost, ale ultratajná a okultistická společnost Vril se sídlem v Berlíně.

Některé z těchto zázračných zbraní byly dobře zdokumentovány a byly vyrobeny jejich známé prototypy nebo dokonce funkční příklady. Jiné byly více zahaleny tajemstvím a dokonce byly některými analytiky odhaleny jako čistý mýtus. Nacistická UFO patří pevně do druhé skupiny: žádné definitivní nacistické UFO plavidlo nebylo nikdy zabaveno, vyfotografováno nebo oficiálně použito. Obvinění a dohady kolem nacistického UFO jsou však obrovské a nelze popřít, že rozhodně zapadají do formy toho, co by bývalo nacistickým „Wunderwaffe“.