Zařizování malého bytu aneb i malý prostor může překvapit

Pokud budete k zařizování malého bytu přistupovat s láskou a péčí, okamžitě budete tento prostor považovat za něco úžasného. Většina lidí žijících v malých prostorách považují toto bydlení spíše za nějaký trest než za radost. Zvlášť v takových případech, kdy musí tento byt zařizovat. Vložte do toho více energie a originality a uvidíte, jak si tento proces užijete.

Zařizování malého bytu může být i radost

Je pochopitelné, že pro lidi, kteří nikdy nezařizovali malý prostor může být tento úkol velmi náročný, ovšem opak je pravdou. Malé prostory se ve finále zařizují lépe než ty větší. Trik spočívá v jediném, a to je správné naplánování. Pokud jste se přistěhovali z jiného bytu, který byl větší a do nového se vám nevejdou všechny věci, je nutné je roztřídit. To byste museli udělat stejně, pokud se ve vašich věcech nacházejí zbytečnosti, které se už dávno nepoužívají. V dnešní domácnosti toho moc nepotřebujete. Buďte moderní a zařiďte se podle nových trendů. Jednoduše řečeno, zbytečné věci vyhoďte nebo darujte.

Disciplína na prvním místě

Rozhodně zapomeňte na nábytek, který by vám zabral celou místnost. Volte raději skromnější variantu, abyste o sebe nezakopávali. Dnes si můžete pořídit skládací nábytek. Přes den můžete mít malý stůl a v případě návštěvy ho rozložíte. To stejné platí o posteli, která může být sdílená se skříní. Ráno vstanete a postel schováte během pár vteřin do skříně.

Jestliže jste zvyklí z většího prostoru nechávat věci pohozené všude, tak na to rychle zapomeňte. U malého bytu máte na očích každou věc, která se jen tak válí na zemi bez využití. Uklízeli jste jednou za čas? Zvykněte si, že tady budete mít vysavač a smeták neustále v ruce. Možná vám to přijde divné, ale je tomu tak. V malém bytě právě vidíte každý drobek nebo smítko. To stejné platí o věcech, jako jsou třeba ponožky nebo spodní prádlo.

Další zajímavosti:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář “Zařizování malého bytu aneb i malý prostor může překvapit

  1. Pingback: Barvy a vzory jsou základem moderního bydlení - Bydlení je Život

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *