Tipy na víkend po celé České republice s dětmi

Zajímavé tipy na víkend se mohou hodit vždy. Ocení je převážně lidé, kteří poměrně často cestují a už jim dochází nápady. Dnešní článek vám možná dodá nové inspirace za zajímavými výlety a novými příběhy, které jste ještě neokusili. Každý má rád nová dobrodružství a zvlášť malé děti. Pokud vás tedy každý den otravují děti s dotazy, kde se tento víkend vydáte, ukažte jim dnešní článek. Předem bychom vás chtěli upozornit, že výlety a zábava se týká celoročního období, takže některé místa nebudou vhodná pro zimní radovánky.

Tipy na víkend

I když vám to tak momentálně nemusí připadat, je vám otevřená celá Česká republika. Pokud jste tedy navštívili všechna místa v okolí, je nejvyšší čas, podívat se trochu dál. Protože máme zimní období, podíváme se v první řadě na Pustevny, kde na vás čekají ledové sochy. Přesně řečeno jde o 40 tun ledu, které budete moct obdivovat po dobu 3 týdnů. Kromě toho si mohou všechny děti s Hitrádiem Orion zahrát zajímavé hry a vyhrát tak nějakou tu cenu. Dalším zajímavým tipem, i když možná trochu mrazivým jsou zimní projížďky lodí. Oblečte své děti do termo oblečení a následně do teplých bund a vyrazte na zajímavou projížďku. Chtěli bychom varovat rodiče, kteří doma mají více citlivé děti na onemocnění, aby se tomuto výletu vyvarovali.

S výlety nekončíme!

Tipy na víkend zdaleka nekončí, a tak i nadále můžete s námi obdivovat Českou republiku. Přecházíme na výlety, které možná vaše děti příliš neosloví, i přes to by tento druh měli alespoň jednou navštívit. Řeč je o zimních prohlídkách zámků, které se uskutečňují po celé České republice téměř každý den. Tady se rovněž před návštěvou ujistěte, že vámi vybraný zámek má o víkendech prohlídky. Čas od času jsou různé výstavy, mezi zajímavé například patří výstava Titanicu, která se pořádala v Brně. Posledním zajímavým tipem je výlet do Lego muzea. Navštívit jej můžete buď to v Praze nebo v Táboře. Spojit tuto návštěvu tak můžete i procházkou městem.

Další zajímavosti:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *