Paddleboarding pro každého

Je vašemu srdci blízké surfování? Milujete ten adrenalin, který se pomalu dostává do celého vašeho těla společně s každou projetou vlnou? Nemáte ale nyní možnost odjet na dovolenou k moři a svou touhu po surfování tak ukojit?

Nevadí! Pro všechny věkové kategorie, pro různé fyzicky zdatné jedince i pro milovníky nových věcí či adrenalinových zážitků je tu paddleboarding. Sport, který připomíná surfování, akorát k němu nepotřebujete surf nýbrž paddleboard, na kterém svižně sjedete jakoukoliv vlnu v našich končinách.

Nutno podotknout, že tento sport je vskutku pro každou věkovou kategorii. Je tedy naprosto jedno, zda je vám 20 anebo 60 let.

paddleboardy

Vaše zdraví vám poděkuje

Paddleboard je vesměs stabilní prkno, které vám umožní surfovat podobně stejně tak, jako klasický surf. Svým způsobem je jízda na tomto prkně něco jako posilování na bose, kterou známe z fitness center. Stejně tak jako na ní se i u paddleboardignu snažíte udržet balanc. Zapojíte tak přitom všechny svaly, které v těle máte a kromě jiného procvičíte i své motorické schopnosti.

Ne každému se ihned podaří stabilně postavit na prkno a sjet alespoň krátkou trasu, ovšem po chvíli cviku a kupříkladu i po nenáročné lekci s instruktorem paddleboardingu se vám to jistě brzy povede. Vězte, že pokud se na paddleboardu naučíte jezdit, vaše zdraví vám za to jistě poděkuje.

Paddleboard si můžete i půjčit

Bojíte se investice do prkna, na kterém byste se posléze, dle vašeho názoru možná ani nenaučili jezdit? Nechcete si kupovat levné paddleboardy, které na vás koukají přes výlohy supermarketů, ale ani se vám nechce dávat tisíce za kvalitní paddleboard?

V tom případě využijte možnosti, kterou je zapůjčení tohoto skvělého prkna. Půjčovna paddleboardů je v současné době téměř v každém větším městě. Nejedná se navíc o žádné nekvalitní kousky, nýbrž o kvalitní značkové paddleboardy, které si zde můžete půjčit za velmi příznivé ceny. Budete si tak moci konečně vyzkoušet jízdu svých snů s počáteční téměř nulovou investicí, což se rozhodně vyplatí, nemyslíte?

pujceni-paddleboardu

Uspořádejte společenskou akci na vodě

Chtěli byste zorganizovat nevšední společenskou akci třeba na nejznámější české přehradě? Máte v plánu uspořádat firemní akci, ale nevíte, čím byste kupříkladu svůj mladý kolektiv zaměstnanců mohli nadchnout a zároveň překvapit? V tom případě je akce, na které si budou moci půjčit právě paddleboard tím pravým.

Tento dokonalý zážitek se jistě bude, alespoň valné většině odvážlivců rozhodně líbit. Máte tak tímto způsobem jedinečnou možnost stmelit svůj pracovní kolektiv či kolektiv dobrých přátel, se kterými si užijete velmi mnoho zážitků. Pokud tedy máte chuť zkusit něco nového a nebojíte se špetky adrenalinu, je SUP paddleboarding přesně tím pravým sportem pro vás.

Autor: Mysticstore.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *