Neobvyklé příznaky těhotenství mohou být známkou štěstí

Každá žena ví, jaké jsou hlavní příznaky těhotenství. Od vynechání menstruace, přes bolest prsou až po ranní nevolnosti. Věděla jste však, že existují i neobvyklé příznaky těhotenství, které nemusíte ihned poznat? Jestliže jste o nich nevěděla a do teď jste si myslela, že jsou pouze tyto tří hlavní příznaky, zařaďte zpátečku. Vaše těhotenství se může projevovat i jinými formami, o kterých mnoho žen bohužel neví. Pojďme se na ně společně podívat.

Neobvyklé příznaky těhotenství

Prvním neobvyklým příznakem mohou být neustále měnící se nálady. Je pochopitelné, že podle nich to nelze poznat, protože ne vždy vstanete tou správnou nohou. Zvlášť ženy, které v brzké době očekávají menstruaci jsou z větší části podrážděné, a to se projevuje na jejich chování. Pokud se však menstruace nedostaví v termínu, ve kterém očekáváte, mohou vaše změny v náladě znamenat i těhotenství.

Předvídání patří mezi ženské dovednosti

Mezi další neobvyklé příznaky těhotenství patří ženské předvídání. Říká se, že ženy na sobě pozorují jisté změny v některých případech již po početí miminka. Jestli je to ovšem váš případ ukáže čas, pokud se ale necítíte svá, můžete si udělat těhotenský test. Doporučujeme však, abyste ho provedla alespoň pár dní po tajemné noci, a to z důvodu maximální jistoty.

velká únava v těhotenství

Těhotenská únava

Velká únava v těhotenství je řazena rovněž do skupiny neobvyklých příznaků. I přes to, že jí trpí mnoho těhotných žen. Ženy pociťující únavu to často přiřazují k těžkému dni, který měly a nedokážou si připustit, že by mohly být těhotné. V této situaci doporučujeme jako v předchozím odstavci těhotenský test. Jedině tak budete vědět na čem jste. Jestliže totiž nejste těhotná a cítíte se neustále unavená, může to být příznakem vážnější nemoci. Nepodceňujte tedy svou únavu a řešte to včas.

Voňavé věci začaly náhle smrdět

Zažíváte v poslední době pocity, že to, co vám v minulosti vonělo, vám náhle z ničeho nic začalo smrdět? Nezoufejte, jedná se o další neobvyklé příznaky těhotenství, které mohou potkat nejednu ženu. Pokud jste dítě plánovali, můžete být jenom ráda, že se vám to s největší pravděpodobností povedlo. POZOR na to, abyste se neradovala zbytečně moc brzo. Pro jistotu si udělejte těhotenský test a následně si zajděte ke gynekologovi. Jedině on vám může potvrdit, jak na tom opravdu jste.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář “Neobvyklé příznaky těhotenství mohou být známkou štěstí

  1. Pingback: Kdy žádat o mateřskou a jak celý proces probíhá - ToDáRozum

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *