Ložnice podle Feng Shui – pozitivní energie na dosah

Každý z vás to jistě zná a převážně tehdy, stáváte-li do práce. Ráno se probudíte a máte pocit, jako byste místo spánku spíše ponocovali? Uklidňujete se slovy, že se to stává výjimečně a dnes to už bude lepší? Měli byste být opatrní na to, co říkáte. Nemusíte se jednat o problém, který je ukrytý ve vás, ale v místnosti. Řešením může být ložnice podle Feng shui stylu, která vám přesně určí, jak máte mít umístěný nábytek a jaké volit barvy.

Co je Feng Shui?

Jde o čínské umění, které se pomalu, ale velmi jistě dostává do paměti Českých občanů. Úkolem Feng Shui je zajistit přísun nové a pozitivní energie do prostoru, ve kterém trávíte svůj volný čas. Takovým prostorem je nejčastěji vaše bydlení. V tomto případě se bude jednat o ložnici, která může být rovněž zařízena podle Feng Shui.

Ložnice podle Feng Shui

Ložnice je místem, kde spíte a tím se dostává do nejdůležitějších místností pro vás. Prostor, ve kterém usínáte musí být zařízený tak, aby se vám nejenom líbil, ale zároveň vás také uklidňoval. Jestliže by ložnice nepůsobila podle jednoduchých pravidel, měli byste problémy se spánkem možná čím dál častěji. Výhoda v zařizování ložnice podle Feng Shui bude především tehdy, máte-li velkou místnost. To se pak nemusíte při uspořádávání držet příliš u země. Vaše možnosti jsou tedy plně otevřené celkovým změnám.

co je feng shuiZačněte s první fází proměny

Z ložnice byste měli odstranit všechny zrcadla, které by vás při spaní mohly rušit. Během usínání se totiž vidíte, a to může způsobovat velké problémy, díky kterým následně nemůžete spát. To stejné platí, jestliže máte nad postelí těžké poličky nebo obrazy. Není nic krásnějšího pro spánek než pocit, že jste v bezpečí. Možná si to ani neuvědomujete, ale myšlenky na poličku či těžké obrazy mohou být rovněž příčinou v nespavosti.

Živé rostliny musí stranou

Ano, možná vás tento bod překvapuje, ale živé rostlinky by se neměly nacházet v místnosti, ve které spíte. Nejde o to, že by rostliny během spánku produkovali jisté látky, ale spíše o energii, kterou vydávají. Ta pro člověka, který se chystá ke spánků nebo již je v jiném světě není příliš pozitivní. Pokud tedy máte zájem o dekoraci, můžete sáhnout po malé a umělé rostlině.

Umístění postele: Kde by měla být?

Ložnice podle Feng Shui také upravuje umístění postele. Postel by neměla v žádném případě směřovat ke dveřím. Najděte tedy jiný prostor, kde byste postel umístili, aby se vám lépe spalo. Mimo jiné by se také neměla nacházet v blízkosti dveří, což by mohlo způsobovat podle čínské rčení nemoc.

Barvičky jsou velmi důležité

Barvy jsou v místnosti podle Feng Shui velmi důležitou součástí. Právě proto je nutné, abyste vybírali opravdu pečlivě. Nezapomínejte na to, že se jedná o místnost, ve které budete spát. Špatný výběr vám nezajistí lepší spánek, ale naopak vám může ještě více uškodit. Barvy by tedy měly být tlumeného rázu. Zajímáte se proč? Tlumené barvy ve tmě splynou s tmou, a tak vás nebudou při spánku rušit.

Další zajímavosti:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *