Když sexymozek vystřídá sexyzadek

Sexymozek. Takový přídomek v Česku náleží pouze jedinému člověku, který si jej jako veřejná osobnost náležitě hýčkal. Ovládl s ním vysoký marketing, vyměnil ženu po svém boku, řídil celou zem. Revoluční „hejt“ zvýšil jeho sebevědomí a obecné vnímání politiků postavil na vyšší level. Popularita rostla a fungovalo to dobře. Marketéři přepsali prezentaci nezáživných mocipánů v bulvární byznys a celá veřejnost tento přerod hltala plnými doušky.

Zlaté to časy pro průkopníky novodobé mediální scény. Doba, kdy se krása měřila penězi a etika byla slepá, však netrvala dlouho a dnes má úplný útrum. Sexymozek zůstal symbolem, který uměl vydělat peníze, ale skončil nevalně. Aktuálně vzbuzuje přinejmenším úsměv.

Návrat na stromy?

„Kdo nemá v hlavě, má v nohách“. Staré české přísloví ví, o čem mluví a jak přitom oslovit masy. Dělníci public relations se z kontroverzí naštěstí poučili. Žádnou reklamu na světě už nebude potřebovat mužský, za kterým se ráda každá žena otočí. Sexyzadek je značkou, která funguje odpradávna a za kterou se vůbec nic neplatí. Proč toho nevyužít?!

Pánské trenky umí dělat zázraky. Dobře zvolené spodní prádlo je funkční i praktické, stejně jako elegantní a smyslné. České trenýrky respektují proporce svého majitele a plně reflektují na nejnovější světové trendy. Výsledkem citlivé symbiózy módních návrhářů s výrobní praxí jsou šikózní modely, které padnou jako ulité a vytvarují svému nositeli nádherné pozadí.

Spodky oku lahodící

Jak vybrat ty pravé a dokonale zvýraznit mužské partie? Sázkou na jistotu je pánské spodní prádlo STYX. Portfolio obsahuje trenky těsné na tělo, volnější boxerky i trenýrky ala kraťasy, vhodné ke koupání. Přes pět set designových a střihových variací, vždy v konfekčních velikostech od S do XXL. To už je velmi slušný záběr, ze kterého si vybere každý.

Prioritou prodejce je spokojený zákazník a výsledný produkt, jehož životnost bude několikanásobně delší, než nejvíce sexymozek v dějinách lidstva. Ikona, která sice změnila svět propagace, ale pouze dočasně a nakonec jí zbyly oči pro pláč. Efektivní content produkuje hmatatelné značky, k nimž Styxy bezesporu patří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *