Jak začít konverzaci aneb stydlivost musí stranou

Jak začít konverzaci se ženou, jestliže jste stydliví a dotyčná osoba se vám líbí? Je všeobecně známo, že stydlivé osoby to mají vždy o něco složitější. Ať už jsou v klubu nebo někde venku, při pohledu na krásnou ženu, kterou by chtěli oslovit ztrácí veškerou odvahu. Než se nadějete, je u vámi vybrané slečny jiný muž, který byl možná v minulosti stejně stydlivý, jako vy. V čem se poučil a jak se změnil, aby se nebál zahájit konverzaci?

Jak začít konverzaci aneb stydlivost stranou

Pokud jste tedy stydliví, nemáte se za co stydět. V České republice se do této kategorie řadí většina mužů, a to i ti, kteří už nějaké to seznámení za sebou mají. Ono něco jiného je oslovit ženu na diskotéce anebo například venku, kdy jste střízliví. Ať už vaši polovičku potkáváte kdekoliv, existuje pár zaručených tipů, jak se s ní dát do řeči. V klubu to vždy bude o něco jednodušší, jak začít konverzaci se ženou.

Vyzkoušejte osvědčený recept, kterým je pozvání na skleničku. Nedělejte to ale přes barmana tím, že ji skleničku pošlete. Možná si myslíte, že je tento trik už dost okoukaný a máte pravdu, ale pouze v případě, kdy to neuděláte originálně. Běžte tedy na bar a kupte skleničku dobrého pití a přijděte za danou ženu se slovy, na zdraví. Žena si všimne toho, že jste skleničku donesl osobně a nepotřeboval jste k tomu asistenci barmana. Pomocí této metody získáte pár plusových bodů.

Konverzace pokračuje:

Jakmile máte první krok za sebou, pokračujte v konverzaci. Pokud nechodíte do klubu, můžete ženu oslovit například pomocí vtipného komentáře na danou věc v okolí. Tím by pokračoval i váš rozhovor ve druhé fázi v navštíveném klubu. Ženy mají rády humor a nemusíte se bát do toho zapojit i kousek sebe. Nedržte se při zemi a používejte trochu drsnějšího humoru, ovšem s mírou. Ženy tuhle debatu pochopí a rovněž u nich stoupnete. Zabírat mohou věty typu „ať koukám, jak koukám, hezčí ženu jsem za poslední roky neviděl“. Druhou variantou může být věta tohoto typu „jste ta nejhezčí žena, která se tady momentálně nachází“.

Naslouchejte jí: 3 fáze

Jak zahájit konverzaci již alespoň z části víte, důležité je si ji také udržet. Během pár vteřin žena pozná, jestli s vámi bude komunikovat nadále nebo nikoliv. Výbornou metodou je naslouchání a vyptávání se na její názory. Jestliže se budete chovat jako buran a neustále ji skákat do řeči, nepočítejte s tím, že budete úspěšní. Projevte zájem o ženu formou otázek a názorů na dané věci a problematiku. Na závěr bychom chtěli dodat, že při první schůzce byste měli vynechat veškerá sprostá slova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *