Jak uspořádat firemní akci?

firemní večírek

Dostali jste od šéfa za úkol uspořádat teambuilding, výjezdní poradu, školení anebo workshop? Hledáte pro svou akci vhodný konferenční prostor s atraktivním okolím, které účastníci skutečně ocení? Máte stůl plný katalogů a nabídek a nevíte, pro kterou se rozhodnout? A co takhle uspořádat vaši firemní akci v hotelu v Krkonoších?

Zajistit organizaci velké firemní události, jakou vícedenní teambuilding či školení bezpochyby jsou, není jen tak.  Obnáší to spoustu zařizování, pochůzek a vybírání z mnoha možností. Občas se dokonce ukáže, že možnost, která se jevila jako velmi slibná, má nějaké nedostatky, a vy buď můžete přijmout kompromis, nebo můžete začít s organizací od začátku.

Skvělý zážitek je pro úspěch akce klíčový

Zkušenost mnoha personalistů a specialistů vzdělávání ukazuje, že mnohé nedokonalosti vám účastníci odpustí, pokud si odnesou z pobytu hezké vzpomínky. Osvědčilo se připravit účastníkům nezapomenutelný zážitek.  Třeba spojení školení s výstupem na Snežku. A co teprve, když na ni vystoupíte ráno, abyste viděli východ slunce. Můžete si pak být jistí, že celé týdny nebudou zaměstnanci hovořit o ničem jiném. A každý, komu budou své zážitky vyprávět, si odnese dojem, že zmíněná událost musela být opravdu skvělá.

Najměte profesionály

Mnoho práce s organizací firemní události ušetříte, pokud si pro spolupráci zvolíte profesionály, kteří mají s obdobnými akcemi zkušenosti. Vědí, na co si dát pozor, co ohlídat. A také vám mohou poradit, co se jim v minulosti osvědčilo a co naopak fungovat nebude. Je fajn, když víte, že nemusíte myslet na všechno.

Firemní akce s nádechem hor

A jak tedy uspořádat skutečně výjimečnou firemní akci s výšlapem na Sněžku, nebo třeba s výstupem stezkou do korun stromů?

Zvolte si příjemný hotel v Krkonoších s dobrým servisem, a kvalitními školicími a konferenčními prostory. Dobrý salónek nebo školicí sál jsou totiž dalším z důležitých pilířů dobrého dojmu ze školení. Můžete mít skvěle připravený doprovodný program, ale to, že účastníci museli několik hodin sedět na nepohodlných židlích v nevyhovujícím salónku se špatnou akustikou, nezachrání ani sebelepší zážitek. Dále připravte netradiční a poutavý doprovodný program. Přidejte skvělé jídlo, a úspěch je takřka zaručen!

Myslete na to, že dobře připravené školení či teambuilding, jsou i odměnou pro vaše zaměstnance a také stylově reprezentují i vaši společnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *