Jak přitahovat ženy – komunikace, úsměv a hýčkání

Znáte to, chodíte do práce nebo do školy a najednou potkáte slečnu, která se vám líbí na první pohled. Jakmile získáte odvahu na to ji oslovit a následně ji trochu poznat přemýšlíte nad tím, jak ji získat na svoji stranu. V žádném případě si nesmíte myslet, že to není slečna pro vás. Pokud byste si tuhle větu neustále dokola říkali, znamenalo by to, že o sobě pochybujete. Slečny nemají rády, když si muž nevěří a v jednom kuse se pořád shazuje. Zkuste být okouzlující a především sám sebou. Jak přitahovat ženy, které se vám líbí, aby si toho vůbec všimly?

Jak přitahovat ženy: základní pravidla

Jestliže jste ji oslovili, jak jsme uvedli v prvním odstavci, jste na správné cestě. Důležité je na této cestě zůstat, uznejte sami, nemá cenu ji oslovovat, pokud se bojíte dalších kroků. První dojmy jsou mnohdy těmi nejdůležitějšími, u kterých si ženy řeknou, zda s vámi budou nadále udržovat kontakt nebo nikoliv. Vaším hlavním úkolem tedy je zaujmout, ale nezapomínejte na to, že musíte zůstat sám sebou.

Hýčkání není na škodu

Hýčkáním nemyslíme to, abyste okamžitě běželi do autosalonu pro nový automobil. V případě, že vás tohle napadlo a nic jiného neumíte, můžete rovnou na danou ženu zapomenout. Jestliže je to ta pravá, nebude ji zajímat váš bankovní účet, ale vy. Uvedeme to tedy na pravou míru. Hýčkání znamená, že ji čas od čas pošlete například velkou kytici růží nebo malý dárek, který ji potěší.

Komunikace a zájmy

Bez komunikace to bohužel nepůjde a to platí i ve vztazích. Zvlášť tehdy, zajímáte-li se o ženu, pro kterou byste udělali první a poslední. Na společné večeři zkuste navázat na její zájmy nebo práci. Vaše polovička sedící naproti vám uvidí, že o ni jevíte zájem, nebude ji trvat dlouho a rozpovídá se sama od sebe. Poté ji stačí jenom naslouchat a vychutnávat si její řeč, která je jistě pro vás nádherná.

Úsměv není jen pro ženy

Jak přitahovat ženy pomocí úsměvu? Mysleli jste si, že úsměv je pouze pro ženy? Mýlili jste se. I přes to, že je úsměv silnou zbraní žen, může skvěle fungovat i naopak. Ženy o vás nebudou mít zájem, pokud budete chodit od ničeho k ničemu a navíc bez jediného úsměvu. Zkuste se bavit v její přítomnosti i s ostatními lidmi, mezi které patří například vaši nebo její kamarádi. Žena tak snadno pochopí, že se s vámi rozhodně nebude nudit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *