Jak poznat, že je to ten pravý aneb láska má dvě strany

Jak poznat, že je to ten pravý, když ho ještě vlastně ani pořádně neznáte? Způsobů, jak na to přijít existuje několik. Záleží pouze na vás, jakým směrem se vídáte. Jestliže právě o tohoto muže stojíte, nebojte se udělat první krok. Zkuste ho někam pozvat, jen si dávejte pozor, aby to bylo neutrální místo. Neutrální místo je nejvhodnějším řešením při první schůzce, jak pro vás, tak pro něho.

Jak poznat, že je to ten pravý?

Netlačí na vás s žádnými nápady, které by mohli obsahovat vzájemné stěhování nebo svatbu. Jedná se o bod, který je důležitý především na začátku vztahu. Pokud by na vás váš nový partner příliš tlačil, nemuselo by to v budoucnu dobře dopadnout. Udržujte si ho stále trochu od těla, dodá to vztahu pocit bezpečí a romantiky. Zkuste mu vysvětlit, že není kde spěchat, je důležité, abyste se v první řadě poznali více do hloubky. Na začátku vztahu nemáte šanci odhadnout, zda se jedná o perspektivní vztah, který vydrží. Je lepší to poznat odděleně, než se pustíte do společného bydlení.

Kritika s mírou

Rozhodně se nejedná o pravého partnera, pokud vám pořád opakuje, co děláte špatně a kde byste se měla zdokonalit. Je pravdou, že kritika do vztahu patří, ovšem vše je potřeba dělat s mírou. Určitě by vám nebylo příjemně, jestliže by váš partner po vás po celý den křičel, jak jste neschopná. Každá žena si zaslouží pochvalu, jedině tak poznáte, že mu na vás záleží.

Vztah s rodinou je důležitým faktorem

Víte, jak poznat že je to ten pravý pomocí jeho vztahů s rodinou? Jednoduše sledujte, jak se chová ke svým rodičům. Jedná se o faktor, který může být při rozhodování jeden z nejdůležitějších. Tak jak jedná s němá, bude s největší pravděpodobností jednat v budoucnu s vámi. Je pochopitelné, že na začátku vztahu se k vám chová pozorně a mile, protože je to fáze, kdy o vás bojuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *