Dovolená v zahraničí a pojistka, to se rozumí samo sebou!

Ergo poijštění

Bez vhodně zvolené pojistky raději ani nikam necestujte a už vůbec ne někam do exotických částí světa. Krytí rizik spojených s aktivněji strávenou dovolenou je nezbytností, a to i proto, že zatímco pojistka vyjde řádově na desetikoruny nebo stokoruny, léčebné výlohy za sebemenší lékařský úkon mohou být mnohem dražší.

Už jen na západ od našich hranic vyjdou třeba na desetitisíce, a přitom může jít třeba jen o maličkost. Pokud nebudete mít odpovídající pojistku, hradíte mnohdy jakékoliv ošetření z vlastní kapsy, protože ne každá země má s ČR uzavřenou potřebnou dohodu.

Pár dní na pláži nebo třeba v horách

Snad ani tolik nezáleží na tom, kam se vlastně vydáte. Mohou to být rakouské nebo slovenské hory, chorvatské či italské pláže nebo klidně také přírodní krásy Pobaltí. Důležité je jen a pouze to, že sportování na dovolené s sebou vždy nese určitá rizika, která je nutné pokrýt dopředu, ještě před samotnou cestou.

Ergo pojištění

Možná zkusíte nějaké nové rekreační sporty, možná máte v oblibě basketbal nebo lehkou atletiku, jezdíte na koni nebo se věnujete nenáročným formám cyklistiky. Úrazy však hrozí v podstatě vždy, i když nejde o nějaké extrémní sporty. Když ale dostanete již v samotné základní ceně pojištění stovku různých sportovních aktivit, není to přímo univerzální nabídka?

Nepodceňujte ani možnosti dalšího připojištění

Může se stát, že některá z aktivit, na kterou se chystáte, v základním výčtu nebude. Nejspíš to bude proto, že patří do jiné kategorie – je přeci jenom poněkud rizikovější než nějaký průměrný sport. Například připojištění na ferraty, pro vášnivé potápěče nebo parašutisty je sice nákladnější položkou, ale když pomyslíte na možná rizika, určitě se více než vyplatí. Podobně tak pojistka spojená s lyžováním v zahraničí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *