Cestujte do Ruska pohodlně

Rusko je velmi krásná a vyhledávaná Evropsko-asijská destinace. Míří sem ročně proudy turistů i zahraničních obchodníků. Každý zde hledá něco jiného, ale všichni si najdou vše, co v této zemi hledají. Avšak i dnes, v době otevřených hranic, není cestování do Ruska nic jednoduchého. Na jedné straně je to určitě způsobené jejich tamním režimem, ale také tím, že do Ruska ročně cestuje stále více lidí za poznáním tamní kultury a přírody.

Chcete-li se vydat do Ruska musíte mít pozvánku. Rusové jsou velmi hrdý národ a tak si zakládají na tom, aby každý návštěvník jejich země přijel na pozvání, které se provádá zvacím dopisem. V případě, že jedete do Ruska za svými přáteli či rodinou, dostanete zvací dopis od nich, který bude potvrzený ruskou cizineckou policií. V případě, že budete cestovat na dovolenou, dostanete zvací dopis od hotelu, ve kterém budete ubytovaní. Pokud však chcete do Ruska cestovat na svou vlastní pěst, potom si pozvání do Ruska budete muset koupit. Je totiž jednou z hlavní podmínek pro udělení víza do Ruska.

Co vše musíte doložit?

Chcete-li si vyřídit vízum do Ruska máte 2 možnosti:

  • necháte si vízum vyřídit od akreditované kanceláře, která vše vyřídí za vás
  • vše si sami vyřídíte na konzulátu Ruské federace.

Vyřízení víza je administrativně velmi složitá záležitost a někdy se může stát, že pokud žádáte sami, na něco zapomenete či nějaký z dokumentů nesprávně vyplníte a tím se doba vyřízení vašeho víza prodlouží více než byste si přáli.   

K žádosti o vízum do Ruska musíte dodat následující dokumenty:

  • cestovní pas i s jeho kopií,
  • speciální formulář (naleznete na internetu),
  • pozvání (zvací dopis),
  • potvrzení o cestovním pojištění,
  • dokladovou fotografii.

Nechte si vše raději vyřídit profesionálně

Jak sami vidíte, zažádat o vízum do Ruska je opravdu velmi administrativně náročné. Nehledě na to, že pokud nemáte pozvání, nemáte šanci se tam dostat. Doporučujeme vám, abyste využili služeb profesionálů. Někdy je totiž lepší si zaplatit pár stovek a mít vše vyřízené rychle a precizně.

A my takoví jsme. Máme mnohaleté zkušenosti a za naši práci hovoří mnoho spokojených klientů, kteří si právě díky nám užili jak krásnou dovolenou v Rusku, tak i díky nám zvládli obchodní cesty, které je tam zavedly. Pokud jste na vážkách, podívejte se na naše stránky https://www.ruskevizum.cz/ a sami se rozhodněte, kterou cestou se chcete vydat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *